پشتیبانی

پاسخ به پرسش های متداول

  1. گارانتی گوشی های پزشکی به چه صورت است؟ گوشی های پزشکی کمپانی MDF آمریکا همگی دارای گارانتی مادام العمر می‌باشند.
  2. تخفیفات دانشجویی و تخصصی به چه صورت هستند؟ پکیج دانشجویی که شامل گوشی پزشکی مدل MDF777 و فشارسنج مدل MDF808BB و پکیج تخصصی که شامل گوشی پزشکی MDF797X و همان فشارسنج MDF808BB می‌باشد، شامل 3% تخفیف برای شما عزیزان می‌باشد.
  3. ارسال رایگان شامل چه کالاهایی می‌شود؟ ارسال محصولات کمپانی MDF که ارزش آن ها بیش از یک میلیون تومان باشد، شامل ارسال رایگان به تمامی نقاط ایران خواهد بود.
  4. نحوه پرداخت به چه صورت است؟ پرداخت ها به صورت نقد و یا از طریق پرداخت اینترنتی می‌باشد.
  5. آیا کانال تلگرام و یا صفحه ای در اینستاگرام برای محصولات وجود دارد؟ بله، محصولات ما در سه پیج اینستاگرام به آدرس های salamatbonyad_MDF برای محصولات کمپانی MDF امریکا، salamatbonyad_LUXAMED برای محصولات کمپانی LUXAMED آلمان و salamatbonyad_Hoffrichter برای محصولات تنفسی قرار داده شده اند. همچنین دو آدرس تلگرامی MDF & LUXAMED SalamatBonyad و “کمک تنفسی_سلامت بنیاد” جهت ارائه محصولات به شما عزیزان موجود می‌باشند.
  6. آیا امکان خرید به صورت حضوری وجود دارد؟ بله ، برای آن دسته از عزیزانی که تمایل به خرید حضوری دارند می‌توانند در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح تا 16 بعدازظهر و روزهای پنجشنبه از ساعت 8 صبح تا 14 بعدازظهر به نشانی اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، ساختمان مهتاب 9، واحد 29، شرکت مهندسی پزشکی سلامت بنیاد پارس سپاهان مراجعه فرمایند.
  7. تجهیزات استوک (دست دوم) برای فروش وجود دارد؟ بله، تجهیزاتی شامل دستگاه های کمک تنفسی و اکسیژن ساز به صورت دست دوم (استوک) برای فروش موجود است. لطفا قبل از اقدام برای تهیه با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *